Asortie Mobilya Yeni Mağazasıyla Bakü’de

Asortie mobilya, yeni mağazası ile şimdi Bakü halkının taleplerine cevap vermeye hazırlanıyor.

Asortie mobilyanın Bakü’de açtığı lüks ve şık mobilya mağazası herkes tarafından beğenilmektedir. Asortie mobilya tarafından açılan Bakü mağazası, Sırbistan, Dubai, Ukrayna, ve Türkiye’deki mağazanın ardından yurt dışında açılan 5.mağazadır. Kalitesi ülke sınırlarının dışına taşan Asortie mobilya, ürettiği klasik harikası mobilya tasarımları ile yurtdışında da adını duyurmaya devam ediyor. Azerbaycanın Bakü şehrinde açılan bu mağaza ile Asortie mobilya, dekorasyon çalışmalarına da bu ülkede hız verecek ve farklı projelerle adından sık sık söz ettirecektir. Bakü’de açılan bu mağaza klasik mobilya tasarımlarının diğer ülkelere pazarlanmasında kilit rol oynayacaktır. Türkiye üzerinden Bakü’ye gelen mobilyalar buradan da Türk cumhuriyetlerine ve Azerbaycanın komşu ülkelerine dağıtılabilecektir.

Bakü’deki mağaza ile dünya genelindeki tanınırlığını arttıran Asortie mobilya klasik mobilyanın daha fazla kişiye ulaşmasını da sağlayacaktır.

Klasik tarzdaki mobilyalar, Azerbayban, Ermenistan ve diğer komşu ülkeler tarafından çok beğenilmektedir. Klasik mobilya tasarımları, Bakü mağazasında görsel olarak saray ihtişamını yansıtmaktadır. Azerbaycan halkının en güvendiği mobilya markası olan Asortie mobilya, ürettiği mobilyaların yanında yaptığı dekorasyon çalışmalarıyla da Azeri vatandaşların sevgisini kazanmaktadır.

Asortie Masko Mağazası
Asortie Masko Mağazası

Bakü mağazası ile gövde gösterisi yapan Asortie mobilya, tek rakibinin kendisi olduğunu dizayn ettiği ve dekore ettiği evler ile bir kez daha gözler önüne serecektir.

Asortie mobilya Bakü mağazasıyla doğu illerindeki mobilya sevkiyatını da koordine edebilecektir. Asortie mobilya farklı mobilya tasarımları ile Bakü’deki elit ve seçkin müşteri portföyüne hitap etmektedir. Dekorasyon çalışmaları ile de herkesi kendisine hayran bırakan Asortie markasının amaçları arasında dekorasyon çalışmalarını Bakü’de daha yaygın hale getirmekte var. Asortie mağazası Bakü’de, 3 yıl içinde Bakü’nün en tanınır markaları içinde yer almayı amaçlamaktadır.

asortie

Bakü mağazası Asortie mobilyanın en önem verdiği ve üzerinde titizlik gösterdiği mağazalarından birisidir.

Bu mağaza da bulunan tasarımları diğer mağazalarda görmeniz mümkün değildir. Bu mağaza ile ihracat payını arttıran marka, mobilya markaları içinde ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir. Bakü’de yaptığı birbirinden kıymetli projeler ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan marka, diğer ülkelere yapacağı açılımlar ile de mallarını satacak alternatif pazarlara yelken açacaktır.

Klasik mobilya tasarımları içinde Bakü mağazasında istediğiniz her türlü mobilyayı kolayca bulabilirsiniz.

İstediğiniz renk ve ölçülerde özel üretim olarak yapılan klasik mobilya tasarımları ile evlerinizin ahengini değiştirebilirsiniz. Klasik mobilyanın değişmez adresi olan Asortie mobilya ile tarzınızı dekorunuza daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bakü mağazasıyla Bakü ‘deki halka eşsiz konforu ve kaliteyi getiren Asortie, mobilya tasarımlarının görkemiyle de işinin en iyisi olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Önerilen Makalelerimiz