Asortie Mobilya Renklerde Eskiye Dönüş Yaptı

Yılların eskitemediği tarza sahip klasik mobilyalarda günün koşullarına göre değişen renkler bu yıl yerine pastel tonlara bıraktı.

teknoloji cagi asil simdi basliyor 13833992 osd

Klasik mobilyanın vazgeçilmez renkleri petrol yeşili, siyah, koyu kırmızı, cingene pembesi, yavruağızı, su yeşili gibi renkler bu yıl revaçta. Klasik mobilya denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Asortie Mobilya, 2022 koleksiyonunda pastel renkleri tercih etmiş.

Mobilyaların üzerindeki el işçiliği ile yapılan oyma motiflerinde olduğu gibi, renklerde de eskiye dönüş olduğunu söyleyen Murat ERAT, insanların eskinin asil duruşuna hızlı bir dönüş yaptığını söyledi.

Ürünleri 32 farklı ülkeye ihraç edilen Asortie Mobilya’nın Yöntemin Kurulu Başkanı Murat ERAT, “Bu yıl ürün ve renk tasarımlarında farklı bit yönteme başvurduk. Bizi sosyal medya üzerinden takip eden 360 bin üzerindeki müşterilerimiz ile fikir alışverişi yaptık. Bunun sonucunda herkesin en fazla tercih ettiği renkleri ve stilleri kullanarak yeni modeller tasarladık. Bu durum koleksiyonlarımızın toplumda daha hızlı kabul görmesine neden oluyor” şeklinde konuştu.

sonya klasik koltuk takimi

Dünyada birçok ünlü ismin evini ve ofisini tasarlayan ve anahtar teslim şekilde projelendiren Asortie Mobilya, Türk mobilyasının kalitesini dünyaya taşıyor. Masko Mobilya Kenti’nde bulunan 1350 metrekarelik ultra lüks showroomunda hizmet veren Asortie Mobilya’nın yeni tasarımlarını ve renk kombinasyonlarını görmek için acele edin.

IMGL9504

Önerilen Makalelerimiz