Asortie Mağazasının Görkemli Bakü Mağazası

Asortie mobilyanın görkemli mağazası, Bakü halkının büyük coşkusu ve sevgi gösterisi eşliğinde Azerbaycan’da açıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı ve aralarında Bakü’nün ileri gelenlerinin de bulunduğu açılışta mağazanın lükslüğü ve şıklığı görülmeye değer özellikteydi. Bakü mağazasında sergilenen klasik mobilya tasarımları, gerek dayanıklı olmaları gerekse de kaliteli olmaları ile de göze çarpmaktadır. Gösterişi ve zarafeti seven klasik mobilya tutkunlarının mutlaka görmesi gereken klasik tasarımlar, Bakü mağazasında yerini almıştır. Klasik mobilya tasarımları, Bakü mağazasında görkemli duruşları ve ihtişamları ile de göz doldurmaktadır. Asortie mobilyanın bu mağazasında dekorasyon projeleri de istenilen özelliklerde ve ölçülerde yapılabilmektedir. Asortie mobilya klasik mobilya tasarımları ile olduğu kadar, dekorasyon projeleri ile de Bakü mağazasında farklılık yaratmaktadır.

Asortie Masko Mağazası
Asortie Masko Mağazası

Asortie mobilya, bu mağazası ile Azerbaycan’da en çok tanınan ve bilinen markalardan birisi olmayı hedeflemektedir.

Yaptığı dekorasyon çalışmaları ile parmak ısırtan, klasik mobilya tasarımları ile de gönüllerde taht kuran Asortie mobilya, Bakü’deki bu mağazasıyla Azeri halkına kapılarını açıyor. Klasik figürlü mobilya modelleri ve dekorasyon çalışmaları ile adından çok söz ettiren Asortie mobilya, açtığı bu mağaza ile bir dünya markası yolunda önemli bir mesafe kat etti. Bakü mağazası, müşterilerine sağladığı yüksek ve kaliteli hizmet ile de diğer mobilya mağazalarının çok önündedir.

Asortie mobilya, müşterilerine gösterdiği samimi ve sıcak yaklaşım ile de Bakü halkından tam not almaktadır.

Sadece bir mobilya mağazası olmayan aynı zamanda dekorasyon çalışmaları için Bakü halkına hizmet veren bu mağaza müşterilerine sunduğu ücretsiz iç mimarlık hizmetleri ile de kalitesini bir kez daha göstermektedir. Bakü’ye getirdiği klasik mobilya modelleri ile Ortadoğu mobilya piyasasında rekabet ortamını arttıran Asortie mobilya, farklı ve dayanıklı tasarımları ile de kalitesiz Çin mobilya piyasasına gözdağı vermektedir. Tamamen ahşap ve el yapımı olan bu klasik mobilya tasarımları ile Asortie mobilya dünyanın önemli ülkelerine Bakü aracılığıyla mobilyalarını ulaştırma fırsatı yakalayacaktır.

Bakü mağazası bulunduğu konum itibariyle oldukça önemli klasik salon oturma grubu sahra 1ve ciddi bir yatırımdır. Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla Türk cumhuriyetlerine ve Rusya pazarlarına açılabilecektir.Bakü mağazası, dekorasyon projelerine de ev sahipliği yapacaktır. Asortie mobilya, dekorasyon projeleri ile Bakü’deki binalarını ve yaşam alanlarını daha çabuk bir şekilde dekore edebilecektir. Bakü‘deki otel, ev, villa gibi dekorasyon projelerine daha hızlı cevap vererek daha hızlı sonuçlar alınabilecektir. Asortie mobilyanın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi sadece mobilya satan bir marka olmaması aynı zamanda dekorasyon çalışmaları da yapabilmesidir.

Bakü mağazasının Bakü’de açılması Bakü’ye gelen mobilyalarında kalite olarak iki gömlek üste çıkmasını sağlayacaktır.

Klasik mobilya mağazasından çok daha fazlasını sunan bu mağazada aranılan her özellikte ve ölçülerde klasik mobilya tasarımları bulmanız mümkündür. Mobilya ve dekorasyon olarak yüksek kalite standartlarında konfora ve rahatlığa kavuşabileceksiniz. Bakü mağazası şaşalı ve ihtişamlı yapısıyla da mağazaya gelenleri kendisine hayran bırakacak özelliklerdedir.

klasik salon takimi asalet 1

Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla Bakü halkı üzerinde olumlu bir izlenim bırakmaktadır. Hem üretilen kaliteli hem de dayanıklı mobilya modelleri ile, Asortie mobilya Bakü’nün en çok tercih edilen ve ziyaret edilen mobilya mağazası olacaktır. Asortie mobilya, Bakü’nün en ünlü mobilya mağazası olacağının sinyallerini ortaya koyduğu klasik mobilya tasarımları ile göstermektedir.

Asortie mobilya, Bakü mağazası ile büyük dekorasyon çalışmalarına yön veren bir marka olmayı da istemektedir.

Yaptıkları ile yetinmeyen daima ileriyi düşünen Asortie mobilya, dekorasyon projeleri açısından geniş çaptaki çalışmalara yer vermeyi öncelikleri arasında bulundurmaktadır. Böylelikle, Asortie mobilya, Bakü’deki dekorasyon projelerinde önemli rol oynayarak, Azerbaycan’daki popülerliğini arttıracaktır.

Önerilen Makalelerimiz