Alaturka Farkıyla Salon Tasarımları

Yıllar geçtikçe her şeyin daha da modernleştiği dünyada eskiye olan özlem giderek artmaktadır.

Evlerinizin dekorunda modern tarzdaki tasarımları çok sıradan ve farksız buluyorsanız, alaturka tarzı benimseyerek oluşturacağınız dekorasyon modelleri ile yaşam alanlarınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu geleneksel yapıdaki tasarımlar ile salonlarınız alışılmışın dışında ve çok daha güzel görünecektir. Daha etkili ve büyüleyici bir salon dekorasyonuna kavuşmak istiyorsanız mutlaka alaturka salon tasarımlarını denemelisiniz. Bu tasarımlar her açıdan salonlarınızı çok daha güzel ve gösterişli hale getirecektir.

Sizden sonraki jenerasyonlara eşsiz güzellikte bir dekorasyon bırakmak istiyorsanız mutlaka alaturka tasarımları dekorlarınızda düşünmelisiniz.

Osmanlı motiflerinin ve figürlerinin üzerinde yer aldığı bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu tarzdaki mobilyaların evlerinizdeki yerleşimi çok daha etkili sonuçlar doğurmaktadır. Evlerinizi planlandığınız ölçüde göstermek isterseniz mutlaka bu geleneksel tasarımlara ağırlık vermelisiniz.

sonya klasik koltuk takimi

Klasiğin görkemi ile yaşam alanlarınızda çok daha mükemmel bir dekorasyon oluşturmanız mümkündür.

Alaturka dekorasyonlarda yer vereceğiniz tasarımlar içinde klasik mobilyalar çok daha etkili sonuç almak mümkündür. Daha dekoratif ve ihtişamlı bir salon dekorasyonu elde etmek istiyorsanız, yaşam alanlarınızda eşsiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Rahat ve konforlu bir salon dekoru oluşturabilmeniz için son derece havalı olan bu koltuk takımları ile salonlarınızı çok daha farklı kılabilirsiniz.

Her açıdan oturuş kolaylığı sunan bu koltuk takımları ile salonlarınızı çok farklı bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Klasik mobilyaların varlığının bulundukları ortamı ne kadar değiştirdiğini bu tasarımları kullanarak görebilirsiniz. Varak motifleri ve oymalı işlemeleri ile koltuk takımları salonlarınıza gayet hoş bir değer ekleyecektir. Bu tasarımlar ile oldukça şatafatlı ve zengin bir dekor elde etmeniz mümkündür.

vento krem koltuk takimi

Klasik mobilyaların esintisi salonlarınızı çok daha şık gösterecektir.

Yerden hafif yüksek tarzda ve birinci sınıf döşemelik kumaştan yapılan bu mobilya tasarımları harikulade güzellikte bir dekorasyona imza atmanız mümkündür. Yaşama alanlarınızın görünümünü değiştirecek olan bu tasarımlar ile salonlarınızda fark yaratmanız mümkündür. Klasik koltuk takımlarını ikili ve tekli berjer modelleri ile güzel bir şekilde salonlarınıza konumlandırarak ortaya çok daha hoş bir dekorasyon çıkartabilirsiniz.

olimpos klasik koltuk takimi

Klasik tarzda televizyon sehpası kullanarak salonlarınızı daha da özel kılabilirsiniz.

Bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar her açıdan dekorlarınızın daha da zengin görünmesine neden olacaktır. Klasik televizyon sehpa modelleri klasik koltuk takımlarınızla birlikte çok daha güzel bir sonuç ortaya koyacaktır. Bu mobilya takımları özellikle dekoratifliklerinin yanında işlevsellikleri ile de gözlerinizi kamaştıracaktır. Klasik tv sehpanızın parlak ve pürüzsüz yüzeyleri dekorunuzun çok daha alımlı görünmesini sağlayacaktır.

klasik konsol bronz payitaht

Rafları ve bölmeleri ile eşyalarınızı depolamanızı sağlayan bu tasarımlar, her açıdan yaşam alanlarınızda kolaylık sağlayacaktır.

Fazla olan eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar çok daha farklı ve güzel olacaktır. Bu tasarımlar alaturka tarzındaki salonunuzun en ayırt edici tasarımlarındandır.
Alaturka tarzıyla salonlarınız daha renkli ve daha dikkat çekici bir görünüme sahip olacaktır.

Salonlarınızda yer vereceğiniz koltuk takımları üzerinde yer vereceğiniz renklerde daha koyu renkleri tercih edebilir ya da açık renkli koltuklarınızı koyu kırlentlerinizle tamamlayabilirsiniz. Bu tasarımlar salonlarınızın hiç olmadığı kadar güzel ve farklı görünmesine neden olacaktır. Yapacağınız konseptler ve kombinasyonlar ile bu takımlar sayesinde ortaya çok daha iddialı bir kompozisyon çıkarabileceksiniz.

Bihar klasik koltuk takimi

Kullanacağınız renklerle salonlarınızı daha lüks ve zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Hatta bu tarzdaki dekorasyonda renklerin birbirleri ile zıt şekilde tercih edilmesi de ortaya hoş sonuçların çıkmasını sağlayacaktır. Ya da modern alaturka şeklinde bir dekorasyona imza atarak çok daha zarif bir dekor ortaya koyabilirsiniz. Duvar kağıtlarının da alaturka tarzındaki dekorunuzdaki etkisi oldukça önemlidir. Bu tasarımlar ile duvarlarınızı istediğiniz ölçüde değiştirebilir ve çok daha mükemmel bier şekilde gösterebilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz