Ahşap Dresuar Modelleri

Ahşap dresuar modelleri, klasik ve modern olarak tasarlanabilen nadide el emeği ürünlerdir. Tasarımları ve görünümleri ile saraydan çıkıp evlerinize gelmiş ihtişamını sunmaktadır. Evinizin çeşitli bölümlerinde yer vereceğiniz bu dresuar modelleri ile dekorlarınızı çok farklı bir boyuta taşımanızda mümkündür. Klasik dresuar modellerinde varak ve gravür motiflerini aynı zamanda pentür sanatının derin izlerini görebilmenizde mümkündür. Dresuarlar salonlarınızın girişinde ya da antrelerde kullanabileceğiniz son derece güzel mobilyalardır. Antrelerinizin ve salonlarınızın dekorunu daha da güzel göstermeniz oldukça kolaydır. Çekmeceli ve aynalı şekilde tasarlanan bu modeller ile, daha dekoratif ve estetik görünüm elde edebilirsiniz. Modern dresuar modelleri de klasik modeller kadar oldukça iddialı ve çekicidir. Son yıllarda raflı modellerde oldukça göze çarpmaktadır. Renk olarak da açık renklerin tasarımlara hakim olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle beyaz ve ahşap açık renkli beyaz tasarımlar bu sezon çok ilgi görmektedir.

Bellona-marka-dresuar-modeli

Dresuar modelleri üzerinde kullanılan pentür çizimlerde sanatsal olarak başka bir perspektiften bakmanızı sağlayacaktır. Kullanışlı olmaları ile de adından söz ettiren bu mobilya ürünleri ile en güzel konsepti hatta kombinasyonu da yapabilirsiniz. Dekorasyondaki yeri bakımından incelerseniz, ahşap tasarımların bütünlüğü sağlayan yapıları olduğunu da görmenizi isteriz. Bütünselliği ve esnekliği her açıdan size gösterebilen bu dresuar modelleri ile dekorlarınızda fark yaratacaksınız.

Ahşap dresuarlar da süslemeler ve görkem oldukça öne çıkarılmaktayken, modern tasarımlarda ise düz ve basit tasarımlar göze çarpmaktadır.

Düz ve sade olan modern tasarımlarda dresuarların duvarlara monte edildiğini de görebileceksiniz. Ön ayakların görülebildiği arka ayakların ise duvara monte edilerek hoş bir görüntü oluşturduğu modeller gerçekten görülmeye değer kalitededir.

Amber Klasik Dresuar
Amber Klasik Dresuar

Dresuarlarınızın üzerine biblo ya da aksesuarlarınızı da koyabilmeniz mümkündür. Oldukça hoş görünen bu dresuar modelleri ile kullanacağınız koltuk takımları da oldukça zengin görünecektir. Dresuarlarınızın tek kelimeyle dekorlarınızda kullanabileceğiniz harikulade tasarımlardır. Ahşap ve klasik olan dresuarların, sağlam olduklarını ve dayanıklı olduklarını söyleyebiliriz. Modern tasarımlar ise daha da hoş bir ortam sunmanızı sağlarlar. Dresuarlar evlerin dekorundaki yardımcı aksesuarların başında gelmektedir. Aynalı dresuarlar ile dekorunuz daha şaşalı bir hal alacaktır.

Ahşap dresuarlar, tek yüzeyli ve ayaklı olarak imal edilmektedirler.

Dresuarları evinizin hemen hemen her köşesinde kullanabilirsiniz. Ahaşap dresuarlar modelleri, kullanıldıkları yere göre işlevselliklerini arttırmaktadırlar. Dresuarlar modelleri, evlerde kullanışlı olmaları nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Sehpa yerine de kullanabileceğiniz modelleri mevcuttur. Çekmeceli ve dolaplı modelleri ile fazla eşyalarınızı depolayabilmenizde söz konusudur. Eskiye dönüş bakımından bu ürün yine çok popüler olmuştur.

modern-dresuar-modelleri-ahsap

Evlerinizin farklı bir havaya bürünmesini istiyorsanız mutlaka bu tasarımlara yer vermelisiniz.

Modern tarzdaki mobilyalarla kombine edilirse çok güzel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Dresuar modelleriyle sizlerde evlerinizin şıklığına şıklık katacaksınız. Klasik ahşap dresuar modelleriyle evlerinize saray ihtişamını getireceksiniz. Ahşap dresuarlar az yer kapladıkları içinde beğeninizi kazanmaktadır. Ahşap dresuar modelleri ile evinizin ahengini değiştirebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu dresuar modelleri ile evleriniz bir başka güzel olacaktır.

Asortie Mobilya - Frezya Dresuar
Asortie Mobilya – Frezya Dresuar

Varaklarla bezenmiş bu dresuarların üzerindeki oyma işlemeleri mutlaka görmelisiniz.

Şıklığın en güzel simgelerinden biri olan bu dresuar modelleri ile kendinizi harikulade bir yerde hissedeceksiniz. Dresuar modelleri hem hareketli hem de işlevsel özelliklere sahip oldukları için evlerde eskiden olduğu kadar kendisine yer bulmaktadırlar. Kolay silinebilir olması da bu mobilyaları diğerlerine nazaran farklı kılmaktadır. Salonlarınızın daha iyi görünmesini istiyorsanız dresuar modelleri ile bunu yapmanızı tavsiye ederiz. Dresuar modelleri ile salonlarınızı daha da renkli hale getirmeniz çok daha kolaylaşacaktır.

Klasik ahşap dresuarlar, tasarım olarak da oldukça hoş görünen şık mobilya ürünleridir.

Sizlerde klasik ahşap dresuar modellerine evlerinizin dekorunda yer vererek, kendinize daha farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Klasik ahşap modellerde üretilen bu dresuar modelleri isterseniz klasik ve modern mobilyalarla kombinleyerek değişik konseptlerde oluşturabilirsiniz.

Önerilen Makalelerimiz