Yeni Sezon Lüks Klasik Mobilya

Lüks klasik mobilyalar modası geçmeyen özel çizgiler, ağır ve gösterişli renklerle pek çok kişinin mobilya tercihleri arasında ilk sırada bulunmaktadır. Her zevke hitap eden çeşitli ürünler ve özel koleksiyonlar üreten firmamız lüks klasik mobilya sevenler için de sürekli olarak yenilenen koleksiyonlarla karşınıza çıkıyor.

Gösterişli ve lüks ürünlerden vazgeçemeyenlerin yaşam alanlarını zevkli bir şekilde dolduran lüks klasik mobilya modellerimizle sayısız müşterimizin evini saraylara çevirdik. Eğer siz de klasik çizgilerden vazgeçemiyorsanız; lüks ve gösterişli bir ambiyansı tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz.

vento luks koltuk takimi

Lüks Klasik Mobilyalarımız

Mobilyalarımız arasında en çok tercih edilen koleksiyonlarımız arasında bulunan klasik mobilyalarımız, Yeni Sezon lüks klasik mobilya modelleri ile ürün yelpazesini yenileyerek yeni yıla iddialı ve muhteşem bir giriş yapıyor.

Koleksiyonlarımızı bu kadar güzel ve çekici kılanlar neler mi?

  • El yapımı detaylar
  • Dünyaca ünlü kumaşlar
  • Ünlü tasarımcılar
  • Dayanıklı materyaller

2022 yılı için özel olarak tasarlanmış koleksiyonlarımızda yer alan 2022 oturma grupları, salon takımları, yatak odası takımları, yemek odası mobilyaları ve dekorasyonunuzu tamamlayacak özel dekoratif objeler ile sizlere eşsiz bir dizayn yaratma fırsatı sunuyoruz.

Akıllarda iz bırakacak eşsiz koleksiyonlarımızı muhteşem detaylarla zenginleştirdik ve lüks yaşam alanlarına layık mobilyalar ürettik. Klasik mobilyada trendleri belirleyen markamızın yeni yıl koleksiyonlarını çok seveceksiniz.

zelve klasik yemek odasi

Yeni Sezon Klasik Mobilya Trendleri

Klasik mobilyalar trendlere boyun eğmez, ancak yeni nesil lüks klasik mobilyalarda yer alan incelikli bir zevk ile tasarlanmış detaylar ve uyumlu bir dekorasyon yaratabilmek adına oluşturulan yeniliklerle klasik mobilyada trend belirleyen bir marka haline geldik.  Çıkardığımız koleksiyonlar mobilya üreticileri için ilham kaynağı haline gelmektedir.

Yeni Sezon klasik mobilya modellerimizde öne çıkardığımız detaylarımız arasında altın ve gümüş renkli detaylar, mobilyaların lokal kısımlarında öne çıkardığımız işleme ve süslemeler yer alıyor. Genellikle koyu renkli ve doğal renkli kumaşlarımızı diğer mobilya ve aksesuarlarınızla uyum sağlaması için özel olarak seçtik.

Evlerinizi lüks yaşam alanlarına çevirmek için birkaç dokunuş yeter… Yeni klasik mobilya koleksiyonlarımızı görmek ve dekorasyon önerilerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için sizleri en kısa zamanda mağazalarımıza bekliyoruz.

klasik yatak odasi benti

Önerilen Makalelerimiz