2022 Koltuk Takımı Modelleri..

Asortie koltuk takımlarındaki eşsiz ve şık modelleri ile 2022 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Gerek tasarımı gerekse de el yapımı ürünleri ile size istediğiniz ortamı evinizde oluşturmanızı sağlayabilir. Genellikle, koltuk takımlarımız 2 koltuk ve 2 berjerden oluşmaktadır. İsterseniz, sehpa ya da yan sehpa koltuk takımı setine eklenebilir.

artemis-koltuk-takimi-1
Artemis Koltuk Takımı

 

2022 koltuk takımı modelleriniz de el işçiliği sanatının eşsiz çizgilerini görmeniz mümkündür. Tamamen doğal ve ahşaptan üretilen koltuk takımlarımız da birinci sınıf döşeme malzemeleri ve kumaş kullanılmıştır. Ürünlerimizde kimyasal ve benzeri hiçbir materyal kullanılmamıştır.

Farklı tasarımları ve desenleri ile evinizin atmosferini Asortie Mobilya koltuk takımı modelleri ile istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Koltuk takımı modellerimizde oymalı ve varaklı olarak kullanılan değişik tarzdaki figürleri görebilirsiniz. 2022 koltuk takımı modellerinde en dikkat çeken özellik  koltuk modellerinin daha konforlu ve estetik görünüşe sahip olmasıdır. Belki de evinize zarafeti getirebilecek en özel tasarımları Asortie mobilyanın bu özel koleksiyonunda bulabilirsiniz.

barcelona-koltuk-takımı-1
Barcelona Koltuk Takımı

 

Asortie Mobilyanın 2022 yılı için tasarladığı koltuk takımlarında aradığınız özellikleri ve kaliteyi koltuk takımının her parçasında görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle en keyifli zamanlarınızı koltuk takımlarınızda Asortie farkıyla yaşayabilirsiniz.

Diğer koltuk takımı modelleriyle kıyaslandığında koltuk takımlarımızda rahatlığı ve şıklığı birarada görebilirsiniz. Koltuk takımlarımızla yeni bir güne daha iyi başlayabilir ve yorucu bir günün sonunda vücudunuzu dindendirebilirsiniz. Koltuk takımı modellerimiz ve dekorasyonlarımız ile kendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çünkü günümüzde herkesin sahip olduğu bir modeli evinizde görmeniz size pek cazip gelmeyebilir. Bu yüzden Asortie Mobilya size farklı mobilya tasarımları ve modelleri ile hizmet vermektedir.

belinda_salon_takimi
Belinda Koltuk Takımı

 

kapaletti_salon_takimi
Kapaletti Salon Takımı

 

 

 

Önerilen Makalelerimiz