2015 Salon Koltuk Takımları

admin 15 Ekim 2014 0

Evlere 2015 yılı, klasik mobilyalarla geldi. Son zamanlarda mobilya üretici ve tasarımları klasik mobilyaları modern koltuk takımlarının üstünde tutmaya başladı.

Klasik mobilyalar için…

Klasik mobilyalar için bazı yanılgılar vardır. Örneğin klasik koltuk takımlarının rahatsız oldukları söylenir. Gerçekte böyle bir şey yoktur. Klasik mobilyalar kişilerin isteklerine göre genişletebilir ya da var olan bir klasik koltuk takımı birkaç müdahaleyle daha rahat hale getirilebilir.

Klasik mobilyalar daha uzun ömürlüdür…

Klasik mobilya salon takımları ya da yatak odaları modern mobilyalara göre daha uzun ömürlüdür. Nitekim 2014 salon takımı modası da bu sağlamlık ve uzun ömürlülük mantığı üzerine kurulmuştur. Klasik salon takımları, döşemelerin kolay değişimiyle de mobilyalarınızı yenilemenizi sağlar. Tamirat sırasında iskeleti de sağlamlaştırılan klasik salon takımları evinize yeni bir koltuk takımı olarak geri döner.

2015 salon takımı modası, klasik akım üzerine kurulduğu gibi gençlerin de tercih noktaları unutulmamış. Örneğin 2015 salon takımı modasındaki klasik salon takımları ağır renklerden ziyade yeşil, kırmızı, mor, kahverengi gibi daha özel renklerde üretiliyor.

Tüm bu durumlar göz önüne alındığında koltuk takımı olarak klasik salon takımları modern takımların bir hayli önüne geçmiştir. 2015 salon takımı modası da bu durumuma uygun olarak klasik çizgide devam etmektedir.

koltuk3

Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı

Elita Koltuk Takımı

Elita Koltuk Takımı

Bedesten Koltuk Takımı

Bedesten Koltuk Takımı

Artemis Koltuk Takımı

Artemis Koltuk Takımı

belinda-klasik-koltuk-takımı

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya