2014 Klasik Lake TV Üniteleri

admin 18 Temmuz 2014 0

Genelde salon ve yemek odalarınızı tamamlamak için ürettiğimiz tv ünitelerinin yanı sıra koleksiyonumuzda iki adet gümüşlüğü ve tv konsolunu içeren tasarımı bir takım olarak hizmete sunmaktayız. Tv ünitesi ve gümüşlük üzerinde el işçiliği gerektiren oyma motiflere ve el oymalarını içeren detayları kullanarak klasik lake zemini daha şık hale getirmek için çalışmaktayız. Bu şekilde salonlarınızı daha ihtişamlı bir hale getiren tv ünitesi ile daha görkemli bir tasarım kalitesine sahip olacaksınız.

2014 koleksiyonunda ön sırada olan klasik lake tv ünitesi ile evlerinizdeki şıklığı ve konforu bir arada yaşayarak muhteşem bir tasarıma sahip olacaksınız. Naturel ahşap kullanılarak üretim yaptığımız atölyelerimizde çalışan usta ellerden çıkan klasik tv üniteleri modern ve klasik havayı bir arada barındıran eşsiz güzelliğe sahip nadide parçalardandır.

Kalitesi ve şıklığı ile göz dolduran tv üniteleri sayesinde evlerinizin dekorasyonunda bir adım fark yaratacak güzelliğe sahip olan siz özel üretilen tv üniteler daha lüks bir yaşam mekanları sizleri beklemektedir.

Lanpas Duvar TV Ünitesi

Lanpas Duvar TV Ünitesi

Belinda Duvar TV Ünitesi

Belinda Duvar TV Ünitesi

Bedesten TV Ünitesi

Bedesten TV Ünitesi

Bedesten TV Ünitesi

Bedesten TV Ünitesi

Alive TV Sehpası

Alive TV Sehpası

Akasya TV Ünitesi

Akasya TV Ünitesi

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya