2014 Ev Dekorasyonlarında Püf Noktalar

admin 14 Temmuz 2014 0

2014 ev dekorasyonlarında unutulmayacak püf noktalar klasik, lüks, standart olmaktan uzak, zarif aynı zamanda konforlu ürünler tercih etmektir.Bunların yanı sıra seçilecek olan dresuar ve berjer gibi parçaların seçminde klasik motiflere ve varaklara yer verilmelidir.

2014 modasına uygun dayanıklı, şık, konforlu, zarif olarak hazırlanan mobilyaların tasarım sürecinde müşterilerimizin fikirlerine önem verdğimiz gibi, ev dekorasyonlarındada onların istekleri doğrultusunda tasarımlar yapmak gerekir. Belirli kalıplardan uzak olmak şartıyla daha özgün ve yaratıcı fikirlerle yeni tasarımlara yer vermek gerekir. Mekanlarınıza, evlerinize olağanın dışında yeni lüks ve klasik stiller yaratmak için özgün tasarımlara yer vermek son derece önemlidir.

Ayrıca 2014 modasına uygun tarzda döşenmişdar salonlarınız için oturma grupları yerine klasik tarzda tasarlanmış köşe takımları ile daha kullanışlı bir ortam oluşturabiliriz. Her türlü oda tipine uygun hazırlanan köşe takımları ile basit fakat şık bir görünüm elde edeceğiniz gibi klasik tarza sahip mekanlarınıza değişik bir hava katacaksınız.

Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı

Athena Köşe Takımı

Athena Köşe Takımı

Belinda Yatak Odası

Belinda Yatak Odası

Sidelya Yemek Odası

Sidelya Yemek Odası

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya