2022 Ayna Tırnak ( Dresuar ) Modelleri

Klasik evlerin ya da klasik mobilya tutkunlarının oldukça sık kullandığı ve aynalı ile aynasız modellerinin bulunduğu bir nevi sehpa modelidir dresuar. Genelde kapı girişlerinde kullanılırken yatak odası, salon ya do koridor kısımlarında da kullanılmaktadır. Bu kadar yaygın kullanım alanına sahip olmasının nedeni de kullanışlı ve aynı zamanda zarif durmasıdır. Elbette gözü yormaması da önemli bir etkendir.

Genel olarak dresuarlar

Genelde gösterişli mobilyalardır dresuarlar çünkü uzun ayaklı ve kakmalı ya da işlemelidir. Açık renk olması makbuldür ve biraz da altın rengi kaplamalarla zenginleştirilir. Yukarıda da dediğim gibi aynalı ve aynasız modelleri vardır ama aynalı haliyle daha çok tercih edilmektedir.

Aynalı dresuarlar

Aynasının da kendisi gibi gösterişli olduğu modellerdir. Klasik evlerde salonlardan yatak odalarına kadar hemen hemen her mekanda kullanılacak kadar önemlidir. Sehpa ayna ile bitişik olabileceği gibi ayna sehpadan ayrı ama sehpanın tam üstünde de olabilir.

2022 modelleri ise

Klasik bir mobilya tarzı olduğu için pek değişmez modeller ama 2022 tırnak dresuar modelleri daha sade ve modern görünüme uyarlanmış halde. Bu bakımdan da henüz ölmemiş bir mobilya çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

2022 ayna tırnak modelleriyle dresuarlar biraz daha evlerimize misafir olacak gibi duruyor.

belinda-ayna-tirnak

gorkem-ayna-tirnak

Önerilen Makalelerimiz