2013 Mutfak Mobilyaları ve Modelleri

admin 03 Eylül 2013 6

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Mutfak mobilyaları denildiğinde akla masa sandalye takımları geliyor. Ancak mobilya anlayışı artık ev dekorasyonunun her alanında gelişim gösteriyor. Bu durumda birçok mobilya da mutfak dekorasyonunda yerini alıyor.

Farklı tasarımların mutfak genişliğini adeta salon boyutuna getirdiğini ve hatta evin en geniş alanı olarak mutfağı belirlediklerini görüyoruz. Normal şartlar altında mutfak dekorasyonu bu mantıkla oluşturulmasa da son dönemlerde değişen koşullar sayesinde bu mantık herkesin aklından geçen bir düşünce haline geldi. Çünkü mutfakta geçirilen uzun saatler, mutfağa yerleştirilen lcd televizyonlar, konforlu mutfak sandalye ve masaları salonda oturmayı bir kenara atmış durumda. Mutfakta böylesine rahat zaman geçirilebilir mobilyaların ve teknolojinin kullanımı insanları mutfakta günü geçirmeye itiyor.

Mutfak Dolapları Fiyatları

Mutfakta geçirilen uzun saatler ise mutfak için oluşturulan dekorasyon örneklerinin çeşitliliğini gün geçtikçe artırıyor. Mutfak mobilyaları için oluşturulan tarzlar da dekorasyonunuzda oldukça önemli. Oluşturmak istediğiniz tarzın kolay değiştirilebilir olmaması daha sonra isteyebileceğini

z değişikliklerin uygulanmasında zorluk yaşamanıza neden olabilir. Örneğin kumaş kaplamalı sandalyeler yeni bir tarz oluşturmak istediğinizde size yardımı olacaktır. Kolayca değiştirebileceğiniz kumaşın yerini istediğiniz desen ve renkte kumaş ile kaplayabilirsiniz. Mutfağınızı sırf bu örnekten yola çıkarak değiştirilmesi imkansız dekorasyonlardan oluşturmamanızı tavsiye ederiz. Aynı düzende uzun süre kullanacağınız mobilyalar için seçimlerinizi kolayca yeniden düzenlenebilir mobilyalardan oluşturmaya bakın.

2013-mutfak-mobilyaları-modelleri

2013-mutfak-mobilyaları-modelleri-2

2013-mutfak-mobilyaları-modelleri-3

Mutfak Dolapları Fiyatları

Mutfak mobilyaları günümüzde kitaplar ve dergiler için oluşturulmuş raf tasarımlarını da içinde barındırıyor. Bunun yanında kullanışlı tv üniteleri, duvara monteli modelleriyle son zamanların popüler mutfak mobilyaları arasına giriyor. Mutfak mobilyaları olarak son dönemde şeffaf sandalyelerin ve ahşap masaların tercih edildiğini görüyoruz. Lake dolap tasarımları ile doğal bir uyum yakalayacak olan ahşap mobilyalar mutfağınıza modern olduğu kadar şık bir görünüm de verecektir.

Kitaplıkların da raflar halinde olduğu bir mutfak, kullanım açısından daha geniş bir alana sahip olmanız için tasarruflu fikirlerden biri. Rafların son dönemde ağırlıklı kullanıldığı mutfak tasarımlarında kendi fikirlerinizi uygulayabilir, mobilya alımında kendi stilinize uygun üretimlere yönelebilirsiniz.

6 Yorum »

 1. Arzu Yanal 03 Eylül 2013 at 19:29 - Yanıtla

  Mutfak masaları normal yemek odası takımı masalarına göre daha küçük ve kare şeklinde oluyor. Resimdeki mutfaklar kelimenin tam anlamıyla harika olmuş

 2. hüseyin şirvan 05 Eylül 2013 at 16:42 - Yanıtla

  isteğe göre ölçülerde çalışıyorlarmış ben bilmiyordum bak çok iyi oldu benim için mutfağım çok küçük oraya çok güzel masa yaparlar sanırım

 3. İrem YENİCE 21 Eylül 2013 at 20:56 - Yanıtla

  Yeni MUTFAK MODELLERİ’nde bu yıl da birkaç yıldır olduğu gibi açık renkler hakim. Çünkü insanlar açık renk MOBİLYA MODELLERİ ile mevcur mekanlarını daha ferah ve daha büyük göstermek isterler.

 4. özge öz. 22 Eylül 2013 at 13:11 - Yanıtla

  beyaz renk çok hoş mutfak için ama böyle ilk günki gibi kalmıyor ki hemen kirleniveriyor, o yüzden de çoğunlukla koyu renk mutfak mobilyaları tercih ediliyor

 5. ihsan 30 Eylül 2013 at 17:09 - Yanıtla

  resimdeki mutfaklar çok hoş ve zarif görünüyor. son zamanlardaki mutfak tasarımları gerçekten çok ilginç ama guzel,hoşuma gidiyor bu tarz mutfaklar.

 6. merve 23 Ekim 2013 at 15:20 - Yanıtla

  mutfak mobilyaları artık o kadar fazla çeşitlendi ki.. mutfaklarda tvlerin yer almaya başlamasıyla mutfak tasarımında tv üniteleri de yer almaya başladı.

Konu Hakkında Yorumlar »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lüks mobilya